قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا نونوار شد | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟

قیمت طلا در بازار امروز اعلام شد.

قیمت طلا نونوار شد | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟
| کد مطلب: ۳۹۶۵
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه روز دوشنبه با افزایش قیمت و تغییر کریدور دلار در روند صعودی قرار گرفت. در سومین روز هفته، قیمت سکه‌های سنگین با رشد میلیونی همراه شد و هر گرم طلا سه میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت طلا و سکه در شروع بازگشایی بازارها در سومین روز هفته با روند صعودی قیمت دلار همراه شد. افزایش قیمت قطعات سنگین سکه در روز دوشنبه، میلیونی بود و قیمت طلا در مثقال و گرم به کانال بالاتر صعود کرد.

فعالان بازارهای مالی، دلیل افزایش قیمت دلار را حراج ربع‌ سکه‌های بانک مرکزی با دلار ۹۴ تا ۹۵ هزار تومانی می‌دانند. آنها معتقدند در صورتی که دلار در کریدور بالاتر دوام داشته باشد، روند قیمت طلا و سکه نیز رشد شارپی خواهد داشت.

گفتنی است انس جهانی طلا همزمان با بازگشایی بازارهای داخلی در روز دوشنبه 14 اسفند، افزایش نزدیک به دو دلاری داشت اما در لحظه نگارش این گزارش، کاهش نیم دلاری دارد و با قیمت ۲۰۸۲ دلاری در حال معامله است.

سکه امامی روز دوشنبه ۱۴ اسفند با رشد یک میلیون و ۲۴ هزار تومانی با قیمت ۳۵ میلیون و ۴۹۴ هزار تومانی معامله شد. سکه‌ بهار یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت و روی رقم  ۳۳ میلیون و ۴۹۰ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است نیم‌سکه با رشد ۵۰۰ هزار تومانی و ربع سکه با افزایش ۶۰۰ هزار تومانی به ترتیب با رقم ۱۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و ۱۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شدند. سکه گرمی ۲۰۰ هزار تومان گران شد و روی رقم ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی ایستاد.

قیمت طلا در سومین روز هفته افزایش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۹۳ هزار تومانی به کانال ۱۳ میلیونی صعود کرد و با رقم ۱۳ میلیون ۱۲۳ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۴۵ هزار و ۹۰۰ تومانی به کانال سه میلیونی صعود کرد و روی رقم سه میلیون و ۳۳ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۹۹۲ هزار تومان رسید.

حباب سکه روز دوشنبه با روند قیمت در توازن قرار داشت. حباب سکه‌‌ امامی ۵۶۲ هزار تومان، سکه بهار ۶۳۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۷۰ هزار تومان، ربع سکه ۴۸۷ هزار تومان و سکه گرمی ۱۴۴ هزار تومان افزایش داشت.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین