قیمت گوشت | قیمت گوشت گوساله و گوسفندی

قیمت گوشت کولاک کرد | قیمت گوشت قرمز در شب عید کیلویی چند؟

قیمت گوشت در بازار امروز 13 اسفند ماه اعلام شد.

قیمت گوشت کولاک کرد | قیمت گوشت قرمز در شب عید کیلویی چند؟
| کد مطلب: ۳۹۰۶
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت گوشت قرمز اعلام شد.رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد که با هدف تامین میوه کافی برای شب عید و ایام پایانی سال، قرار است ۵۰۰۰ تن میوه و ۳۰۰ تن خرما توزیع شود.

جبرئیل برادری، با اشاره به اقداماتی که برای آرامش خاطر شهروندان استان تهران در ایام پایانی سال انجام شده است، بیان کرد: به منظور پاسخگویی به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، علاوه بر برنامه‌ریزی دقیق برای تأمین میوه شب عید، ذخیره‌سازی خرماهای مورد نیاز در ایام مبارک ماه رمضان نیز انجام شده است و مشکلی در تأمین و عرضه این محصول با قیمت‌های مناسب در سطح استان وجود ندارد.

وی افزود: تنظیم بازار میوه شب عید امسال در سطح شهرستان‌های ۱۶گانه استان بر عهده سازمان تعاون روستایی استان تهران است که در حال حاضر این سازمان سیب و پرتقال با کیفیتی را تهیه کرده، مباشرین شهرستان‌ها مشخص شده و از تاریخ ۲۲ اسفندماه روند توزیع تنظیم بازار میوه شب عید آغاز می‌شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران ادامه داد: همچنین با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، خرمای مورد نیاز شهروندان در این ایام توسط سازمان تعاون روستایی برای شهرستان‌ها تهیه شده که یک هفته قبل از ماه مبارک یعنی ۱۵ اسفندماه در شهرستان ‌توزیع خواهد شد.

برادری تصریح کرد: در حوزه شهر تهران نیز میوه شب عید تنظیم بازار شامل سیب، پرتقال و خرما بر عهده سازمان میادین خواهد بود که در حال حاضر این سازمان نسبت به تهیه محصولات مورد نیاز در ماه مبارک اقدام کرده و در سطح ۳۰۰ نقطه میادین تره بار و بازارچه‌های سطح شهر عرضه آغاز خواهد شد.

وی در مورد میزان تعیین شده این اقلام گفت: حدود ۵۰۰۰ تن سیب و پرتقال و ۳۰۰ تن خرما برای شب عید و ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده که این میزان در صورت نیاز شهروندان قابل افزایش خواهد بود.

برادری تصریح کرد: قیمت این اقلام بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار مشخص و توزیع می‌شود و به منظور کسب رضایت عموم مردم استان، میوه‌ها از یکنواختی و کیفیت مناسبی برخوردار است.

بنابر اعلام جهادکشاورزی استان تهران، وی درخصوص روند عرضه کالاهای پروتئینی نیز گفت: گوشت قرمز و مرغ منجمد در سطح شهرستان‌های استان و غرف سازمان میادین تره بار با قیمت مصوب تنظیم بازاری در حال توزیع است و روند عرضه تا پایان ماه مبارک همچنان ادامه خواهد داشت؛ علاوه بر این گوشت قرمز گرم نیز در سطح شهر تهران(سازمان میادین) توزیع می شود.

این مقام مسئول در سازمان جهادکشاورزی استان تهران خاطرنشان کرد: مشکلی از لحاظ تامین و توزیع مایحتاج مردم در ایام پایانی سال به ویژه میوه شب عید، گوشت قرمز، مرغ و ... وجود ندارد و مردم می‌توانند با کیفیت مناسب و دسترسی آسان این اقلام را تهیه کنند. اجازه نمی‌دهیم کوچکترین التهابی در بازار شب عید، ایام نوروز و ایام مبارک ماه در تامین و توزیع این اقلام اتفاق بیفتد.

منبع : گسترش نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین