قیمت طلا | افزایش قیمت طلا

قیمت طلا منفجر شد | قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز گرمی چند؟

قیمت طلا در بازار امروز 3 اسفند اعلام شد.

قیمت طلا منفجر شد | قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز گرمی چند؟
| کد مطلب: ۳۶۹۲
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه روز چهارشنبه با رشد ارزش فاکتورهای تعیین قیمت بازار طلا همراه شد و در روند افزایشی قرار گرفت. معامله‌گران هرگونه پیش‌بینی قیمت طلا و سکه را وابسته به نوسانات قیمت دلار می‌دانند.

قیمت طلا و سکه در پنجمین روز هفته با نوسانات قیمت دلار و افزایش قیمت طلای جهانی همراه شد. فعالان این بازار با تاکید بر نوسانات افزایشی قیمت‌ در بازار طلا روند تقاضا در این بازار را همچنان رکودی می‌دانند و می‌گویند تقاضای معامله‌گران خرد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

گفتنی است روز چهارشنبه قیمت دلار افزایش ۵۰۰ تومانی داشت و در کریدور ۵۰ هزار تومانی یک کانال پیشروی کرد، اما قیمت برخی قطعات سکه به دلیل کاهش حباب، از روند صعودی بازار طلا پیروی نکرد. در لحظه نگارش این گزارش، طلای جهانی افزایش نزدیک به ۶ دلاری دارد و با قیمت ۲۰۲۸ دلاری در حال معامله است.

سکه امامی روز چهارشنبه با رشد ۹۶ هزار تومانی با قیمت ۳۲ میلیون و ۹۴۷ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار، بدون تغییر و با قیمت ۳۰ میلیون و ۸۱۵ هزار تومانی همانند روز گذشته معامله شد. نیم‌سکه با قیمت ۱۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد و رشد ۵۰ هزار تومانی داشت.

ربع‌ سکه نیز با همین مقدار افزایش روی رقم ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومانی قرار گرفت و سکه گرمی با قیمت پنج میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد، و همانند سکه بهار تغییر قیمتی نداشت.

قیمت طلا، روز چهارشنبه دوم اسفند، روند صعودی داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۹۸ هزار تومانی با رقم ۱۲ میلیون ۲۲۴ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان، گران شد و با رقم دو میلیون و ۸۲۲ هزار تومان معامله شد. قیمت طلای دست دوم نیز به دو میلیون و ۷۸۴ هزار تومان رسید.

روز چهارشنبه حباب در خانواده سکه‌ها روند کاهشی داشت. حباب سکه امامی ۱۰۸ هزار تومان، سکه بهار ۲۱۸ هزار تومان، نیم‌سکه ۵۴ هزار تومان، ربع سکه دو هزار تومان و سکه‌ گرمی ۲۶ هزار تومان کاهش داشت.

 

منبع : قیمت طلا |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین