قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا به خاک سیاه نشست | قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز گرمی چند؟

قیمت طلا در بازار امروز 30 بهمن اعلام شد.

قیمت طلا به خاک سیاه نشست | قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز گرمی چند؟
| کد مطلب: ۳۵۵۷
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه در هفته پایانی بهمن در دو روند متفاوت بسته شد. طلا متاثر از برگشت قیمت انس جهانی طلا به کانال ۱۹۰۰ دلاری بازدهی منفی داشت و سکه با بازدهی مثبت این هفته را به پایان رساند. کارشناسان اقتصادی روند قیمت بازار طلا در آخرین ماه سال را متاثر از نوسانات قیمت دلار می‌دانند.

قیمت طلا در هفته اخیر با بازدهی منفی و سکه با بازدهی مثبت بسته شد. هر چند این هفته دلار بازیگر اصلی بازار طلا بود؛ اما برگشت قیمت انس جهانی به کانال ۱۹۰۰ دلاری روند افزایشی بازار طلا را تحت تاثیر قرار داد.

کارشناسان اقتصادی منطقه ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را برای سکه امامی کف قیمت این قطعه می‌دانند و برای طلا نیز منطقه دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومانی را به عنوان منطقه مهم قیمت در نظر می‌گیرند.

به اعتقاد تحلیلگران بازار، روند قیمت در بازار طلا در فضای بی‌تصمیمی قرار دارد که برای یک معامله‌گر هوشمند مناطق مهم تصمیم‌گیری است. آنها می‌گویند در مناطقی که بازار رنج و بی روند است برای معامله‌گران مناطق  آرامی جهت ورود به بازار است.

گفتنی است قیمت طلای جهانی در لحظه نگارش این گزارش افزایشی است و به کانال دو هزار دلاری برگشته است. انس جهانی طلا روی رقم ۲۰۰۷ دلاری ایستاده است.

سکه امامی روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲  افزایش ۳۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت  ۳۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومانی معامله شد. سکه‌ بهار با رشد ۵۳۰ هزار تومانی روی قیمت ۳۰ میلیون و ۵۱۵ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است نیم‌سکه و ربع‌ سکه به ترتیب با  افزایش ۱۰۰ هزار تومانی و ۵۰ هزار تومانی با رقم ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانی مبادله شد. در آخرین معامله هفته اخیر سکه گرمی با کاهش محدود پنج هزار تومانی تنها قطعه کاهشی در خانواده سکه‌ها بود. این قطعه روی رقم پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی ایستاد.

قیمت طلا روز پنجشنبه ۲۶ بهمن با روند افزایشی بازگشایی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار رشد ۶۰ هزار تومانی داشت و با رقم ۱۲ میلیون ۲۷ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار افزایش هشت هزار و ۶۰۰ تومانی دارد و روی رقم دو میلیون و ۷۷۶ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۷۳۶ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه روند متوازنی با قیمت قطعات سکه دارد. حباب سکه‌‌ امامی ۷۸ هزار تومان، سکه‌ بهار ۳۱۶ هزار تومان، نیم‌سکه هشت هزار تومان، ربع سکه ۶ هزار تومان افزایش دارد. و سکه گرمی کاهش ۲۷ هزار تومانی دارد.

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین