فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو اقساطی

فروش فوری خودرو ویژه 22 بهمن به صورت اقساطی | حراج بزرگ مدیران خودرو زیر قیمت نمایندگی

در ادامه جزئیات جدید از فروش فوری خودرو را بخوانید.

فروش فوری خودرو ویژه 22 بهمن به صورت اقساطی | حراج بزرگ مدیران خودرو زیر قیمت نمایندگی
| کد مطلب: ۳۲۶۰
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو با اقساط ۱۲ الی ۶۰ ماهه اعلام شد. متقاضیان ثبت نام خودرو‌های چینی باید حداقل ۶۰ درصد قیمت خودرو را در زمان ثبت نام به حساب شرکت واریز کنند.

بر اساس جزییات شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو ۱۴۰۲، این طرح مربوط به خودروی‌های فونیکس آریزو ۶ پرو اکسلنت، تیگو ۷ پرو پرمیوم، فونیکس FX پرمیوم و تیگو ۸ پرومکس IE است. متقاضیان ثبت نام مدیران خودرو باید حداقل ۶۰ درصد قیمت خودرو را در زمان ثبت نام به حساب شرکت واریز کنند. ۴۰ درصد باقیمانده قیمت خودرو نیز تسهیلات خرید خودرو است. مشتریان می‌توانند بخش تسهیلات را در قالب اقساط یک الی پنج ساله بازپرداخت نمایند که سود آن ۲۳ درصد است. همچنین سود انصراف ۱۲ درصدی برای این شرایط فروش در نظر گرفته شده است. مهلت تحویل خودرو نیز ۹۰ روز پس از تکمیل وجه پیش پرداخت و تایید اعتباری اقساط خواهد بود.

متقاضیان ثبت نام مدیران خودرو ۱۴۰۲ میبایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات در خرید اقساطی خودرو اطمینان حاصل کند. درصورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، مسئولیتی بر عهده مدیران خودرو نیست.

در صورت انتخاب روش فروش اقساطی مدیران خودرو تاریخ تحویل خودرو ۹۰ روزکاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات خواهد بود.

حداقل میزان پیش پرداخت و نرخ کارمزد و تغییر دوره اقساط خودرو با توجه به محدودیت شرکت‌ها ارائه دهنده تسهیلات متغییر خواهد بود.

فروش فوری خودرو

مشتریان خرید اقساطی ام وی ام می‌بایستی حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز از تاریخ ثبت نام مدیران خودرو ۱۴۰۲، نسبت به تکمیل و تسلیم کلیه مستندات مورد نیاز شرکت اقدام کنند بدیهی است در پایان مدت مذکور شرکت هیچگونه تعهدی در خصوص اخذ مدارک و در نتیجه انعقاد قرارداد و تحویل خودرو به مشتری نخواهد داشت.

اعتبار سنجی مشتریان و ضامنین عدم وجود چک برگشتی و اقساط معوق مطابق با اطلاع رسانی‌ها پیشین انجام می‌گردد. تاریخ تایید پرونده‌های متقاضیان ثبت نام فروش mvm با اقساط ۶۰ ماهه توسط شرکت مالک اولویت تخصیص و ارسال خودرو‌ها می‌باشد.

مشتریان می‌توانند جهت مشاهده لیست نمایندگی مدیران خودرو در سراسر کشور و همچنین مشخصات خودرو‌ها اعم از آپشن، مشخصات فنی، ظاهری درونی و بیرونی، تو دوزی و رینگ، ابعاد و… به سایت ثبت نام مدیران خودرو به آدرس https://www.mvmco.ir/ مراجعه کنند.

آریزو ۶ پرو اکسلنت، تیگو ۷ پرو پریمیوم، FX پریمیوم و تیگو ۸ پرومکس IE چهار خودرویی است که مدیران خودرویی ها قصد دارند به صورت قسطی به متقاضیان واگذار کنند. نکته قابل توجه این است که خودروهای واگذار شده با مدل ۱۴۰۳ برای متقاضیان فاکتور خواهد شد.

براساس لیست قیمتی مدیران خودرو، آریزو ۶ پرو  اکسلنت با قیمتی حدود یک میلیارد و ۲۴۲ میلیون تومان، تیگو ۷ پرو پریمیوم با قیمت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون، FX پریمیوم با قیمتی حول و حوش یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان و تیگو ۸ پرومکس IE نیز با قیمت حدود دو میلیارد و ۵۸۴ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد.

مدیران سامانه یکپارچه فروش خودرو بالاخره درهای سامانه را به روی جانبازان باز کردند.

مدیران خودرو به متقاضیانی که قصد دارند از این فرصت خرید قسطی استفاده کنند اعلام کرده با حداقل ۶۰ درصد قیمت نقدی خودرو ( قیمت های ذکر شده در لیست قیمتی این خودروساز) را به عنوان پیش پرداخت به حساب مدیران خودرو واریز کنند.

باقی مانده قیمت خودرو نیز از سوی متقاضیان در بازه زمانی ۱۲ ماهه تا ۶۰ ماهه (با توجه به برنامه ریزی مالی خریدار) باید پرداخت شود. سود تسهیلات در نظر گرفته شده برای تمامی خودرو و تمامی بازه های زمانی باز پرداخت تسهیلات ۲۳ درصد خواهد بود.

مدیران خودرویی ها رنگ هایی قابل انتخاب هر خودرو را نیز به تفکیک در اطلاعیه خود مشخص کرده اند.

آریزو ۶ پرو اکسلنت با رنگ های سفید و مشکی در این طرح فروش قسطی حاضر است.

تیگو ۷ پرو پریمیوم و تیگو ۸ پرومکس IE نیز با سه رنگ سفید، مشکی صدفی و نوک مدادی در تیررس انتخاب خریداران قرار دارد.

همچنین سه رنگ سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی نیز برای FX پریمیوم در نظر گدعته سده است.

این خودروساز خصوصی قول داده خودروها را در بازه زمانی ۹۰ روزه کاری به مشتریان تحویل دهد.

اگر متقاضیان بعد از واریز پیش پرداخت به هر دلیل تا قبل ار تحویل گرفتن خودرو از خرید خود پشیمان شوند مدیران خودرویی ها سود ۱۲ درصدی سالیانه را محاسبه کرده و به علاوه اصل مبلغ پیش پرداخت به حساب خریداران عودت می دهند.

واگذاری خودرو به صورت قسطی در شرایطی در دستورکار مدیران خودرویی ها قرار گرفته که بازار خودرو از ابتدای زمستان ۱۴۰۲ نوسانی بوده و نمودار قیمتی خودروها در بیشتر روزهایی آخرین فصل سال صعودی بوده است.

دولت ایران در سالیان گذشته با اقداماتی چون ترغیب خودروسازان به افزایش تولید، برگزاری طرح‌های فروش با زمان تحویل کوتاه مدت و ترفندهای مشابه، سعی دارد قیمت را متعادل کند؛ اما تا امروز موفقیت قابل توجهی در این زمینه نداشته است.

فروش فوری خودرو با وام 

قیمت خودروهای مدیران خودرو از محبوب‌ترین تولیدکنندگان خودروهای مونتاژی در ایران است. محصولات مدیران خودرو در سه دسته کلی؛ ام‌وی‌ام، چری و فونیکس به بازار عرضه می‌شوند و همگی در شمار خودروهای مونتاژی چینی هستند. محصولات ام وی ام و چری در شمار محصولات معمولی و نسبتا اقتصادی این برند جای می‌گیرند و برند فونیکس، برند اختصاصی مدیران خودرو برای خودروهای رده‌بالا است.

ام وی ام ایکس ۲۲ دنده‌ای اسپرت ۷۶۰,۰۰۰,۰۰۰

ام وی ام ایکس ۲۲ اتوماتیک اسپرت ۸۹۰,۰۰۰,۰۰۰

ام وی ام ایکس ۲۲ پرو اتوماتیک IE ۹۸۰,۰۰۰,۰۰۰

ام وی ام X33 کراس دنده ای ۹۶۰,۰۰۰,۰۰۰

ام وی ام X33 کراس اتوماتیک ۱,۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰

ام وی ام ایکس ۵۵ پرو اکسلنت اسپرت ۱,۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰

چری آریزو ۵T IE ۱,۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰

چری آریزو ۶ اکسلنت ۱,۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰

چری تیگو ۵ IE ۱,۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰

چری تیگو ۷ IE ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰

فونیکس FX پریمیوم ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

فونیکس FX اکسلنت ۱,۸۳۰,۰۰۰,۰۰۰

فونیکس آریزو ۶ پرو ۱,۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰

فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰

فونیکس تیگو ۸ کلاسیک ۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

فونیکس تیگو ۸ پرو پرمیوم ۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰

فونیکس تیگو ۸ پرو مکس ۲,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰

شرایط جدید فروش با تسهیلات بلندمدت محصولات فونیکس و ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه بهمن ماه 1402 آغاز شد.

شرایط فروش اقساطی تیگارد X35 ویژه بهمن ماه اعلام شد. مهلت ثبت نام این کراس اوور کامپکت از ۱ بهمن ماه لغایت ۳۰ بهمن ماه می‌باشد.

فروش فوری خودرو

در شرایط فروش اقساطی تیگارد X35 رنگ های سفید، مشکی و نقره ای عرضه می شود و ثبت نام از طریق نمایندگی های مجاز تیگارد موتور و به صورت حضوری انجام می شود. مهلت ثبت نام از ۱ بهمن ماه لغایت ۳۰ بهمن ماه می باشد و موعد تحویل خودرو ۹۰ روز کاری از زمان عقد قرارداد در نظر گرفته شده است.

قیمت مصوب این خودرو در شرایط فروش اقساطی تیگارد X35 یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعلام شده است و مشتریان می توانند با پیش پرداخت ۶۵۰ میلیون تومانی و اقساط ۱۲، ۲۴, ۳۶ و یا ۶۰ ماهه این خودرو را خریداری نمایند. سود انصراف در این شرایط فروش سالیانه ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است و سود تاخیر هم سالیانه ۲۰ درصد بصورت روزشمار محاسبه می شود.

زیر کاپوت تیگارد X35 پیشرانه ۱.۵ لیتر توربوشارژ را داریم که توان تولید نهایت قدرت ۱۴۷ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر را دارد. قدرت از طریق جعبه دنده CVT به چرخ های جلو منتقل می شود. استاندارد پیشرانه یورو ۵ است و مصرف آن به ۷.۴ لیتر در هر صد کیلومتر می رسد. این دقیقا مشخصاتی نزدیک به خودروهای دیگر در این رده نظیر ام وی ام X55 پرو است.

در تیگارد X35 امکاناتی نظیر صفحه نمایش ۸ اینچی لمسی مالتی مدیا، ترمز پارک برقی، کروز کنترل، فرمان کمکی برقی، سقف پانورامیک، استارت دکمه ای، سیستم پایش میزان فشار باد تایر (TPMS)، ترمز ABS و EBD، سامانه کنترل پایداری و کشش، تهویه الکتریکی دستی، پورت USB در ردیف عقب، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، رینگ های ۱۷ اینچی آلومینیومی، دو ایربگ راننده و سرنشین، دوربین و سنسور عقب و فناوری LED چراغ ها را می بینیم.

متقاضیان می‌توانند برای انجام فرآیند خرید از ساعت ۱۰ صبح شنبه مورخ ۳۰دی ماه تا ساعت ۲۴:۰۰ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ از طریق عاملیت‌ها مندرج در سایت گروه بهمن اقدام کنند. محصولات این طرح فروش هفته سوم اسفند تحویل خریداران می‌شود.

در این نوبت فروش قیمت وانت کارا تک کابین تیپ۴، حدود ۴۸۲میلیون تومان و وانت کاپرا۲ حدود ۹۶۳میلیون تومان و ون باری اینرودز حدود ۷۹۴میلیون تومان اعلام شده است.

در این روش عرضه همچنین امکان انتخاب طرح‌های مختلف  بیمه بدنه  به صورت اختیاری جهت عرضه محصولات مطابق جدول فراهم شده است.

بازار خودرو به‌طور معمول توسط شرکت‌های خودروسازی، نمایندگان فروش و بازاریابان خودروها، فروشگاه‌های خودروهای دست دوم و افراد حقیقی که خودرو خود را به فروش می‌گذارند، تشکیل شده است.

در این بازار عموماً مشتریان می‌توانند از انتخاب مدل، مشخصات فنی، قیمت و شرایط فروش مناسب برای خودرو خود استفاده کنند.

فروش فوری خودروبهمن موتور برنامه فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ ویژه آذر ماه سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد. در قالب این برنامه آن دسته از متقاضیان که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، خرید دیگنیتی با اولویت پاییز ۱۴۰۲ را انتخاب کرده‌اند، از سوی بهمن موتور پیامک دریافت کرده‌اند.

فروش فوری خودرو اقساطی

بهمن موتور برنامه فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ ویژه آذر ماه سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد. در قالب این برنامه آن دسته از متقاضیان که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، خرید دیگنیتی با اولویت پاییز ۱۴۰۲ را انتخاب کرده‌اند، از سوی بهمن موتور پیامک دریافت کرده‌اند.

فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ در این برنامه با قیمت قطعی صورت می‌گیرد. بر این اساس متقاضیان از صبح روز پنج‌شنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۲ تا پایان روز سه‌شنبه ۱۴ آذر فرصت دارند تا برای واریز وجه به سامانه فروش اینترنتی بهمن موتور به نشانی bahman.iranecar.com مراجعه کنند. در جدول زیر اطلاعات مربوط به فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ را مشاهده می‌کنید

موعد تحویل خودروهای خریداری شده تا اسفند ماه سال ۱۴۰۲ خواهد بود. دقت داشته باشید که در زمان نگارش این مطلب، دیگنیتی پرایم در بازار به قیمت ۱ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود. همچنین قیمت دیگنیتی پرایم پرستیژ نیز در بازار آزاد برابر با ۲ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان است. بنابراین اختلاف قیمت قابل توجهی بین فروش فوق العاده دیگنیتی و بازار وجود دارد. موضوعی که باعث می‌شود خریداران این خودرو، حاشیه سود زیادی به‌دست بیاورند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تصویب آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده در دولت، گفت: این مصوبه به‌زودی ابلاغ می‌شود و در حوزه واردات خودرو برنامه‌ریزی انجام شده است.

عباس علی‌آبادی امروز دوشنبه در حاشیه آیین پنجاهمین سالگرد تاسیس صندوق ضمانت صادرات ایران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه زمان ابلاغ آیین‌نامه در اختیار وزارت صمت نیست، اظهار داشت: ارز ابزاری در تجارت و اقتصاد محسوب و کارکرد آن بین ساختارهای اقتصادی مختلف مشخص می‌شود که بر همه موضوعات اثر گذار است.

وزیر صمت افزود: در موضوع تامین ارز، نگرانی دولت این است که با یک اقدام نسنجیده، اقتصاد کشور تحت تاثیر قرار بگیرد و معیشت مردم با تغییر نرخ ارز دچار خطر شود؛ بنابراین باید با احتیاط عمل کرد، اما در حوزه واردات خودرو برنامه‌ریزی‌ها انجام شده و مشکلی آسیب بخش‌های اقتصادی وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه ارز تمام موارد برای خودروهای برقی تامین شده است، خاطرنشان کرد: واردات خودرو برای رفع ناترازی انجام می‌شود، در حالی که ابعاد ناترازی در حوزه خودرو با سایر کالاها متفاوت است، به عنوان مثال در برخی کالاها مانند گندم، داشتن یک کیفیت قابل قبول کافی است، اما در مورد خودرو تنوع رنگ، مدل، تکنولوژی و غیره وجود دارد که می‌توانند ناترازی ایجاد کنند.

علی‌آبادی تصریح کرد: تا زمانی که ناترازی در این حوزه‌ها وجود داشته باشد، واردات اقدام درستی است؛ بر همین اساس تلاش داریم با تعیین تعرفه، رقابت سودمند و مناسب به نفع ظرفیت ملی را ایجاد کنیم.

منبع : اقتصاد 100 |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین