تعطیلی مدارس

مدارس فردا شنبه 14 بهمن تعطیل شد | خبر فوری از تعطیلی مدارس و دانشگاه ها در این استانها

در ادامه جزئیات جدید از تعطیلی مدارس را بخوانید.

مدارس فردا شنبه 14 بهمن تعطیل شد | خبر فوری از تعطیلی مدارس و دانشگاه ها 
در این استانها
| کد مطلب: ۳۲۵۹
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

به‌ دنبال بارش برف و برودت هوا مدارس و دانشگاه ها فردا تعطیل شد.

به‌ دنبال بارش برف و برودت هوا، نحوه فعالیت ادارات، مدارس و دانشگاه‌ها یک استان در روز شنبه، ۱۴ بهمن ماه تعطیل شد.

بر اساس اعلام ستاد مدیریت بحران استان مرکزی، با توجه به بارش برف، برودت هوا و ضرورت مدیریت مصرف انرژی و کاهش شدت ناترازی، تمامی دانشگاه‌ها، مدارس، آموزشگاه‌ها و ادارات سراسر استان مرکزی به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان و اداراتی که دارای نوبت کاری هستند، در روز شنبه، ۱۴ بهمن ماه تعطیل شد. همچنین فعالیت تمامی بانک‌ها در سراسر استان از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و کمیته‌های اجرایی برگزاری انتخابات در فرمانداری‌ها فعال خواهند بود.

هنوز اطلاعیه رسمی درباره تعطیلی مدارس تهران در ۱۴ بهمن ماه هنوز اطلاعیه ای صادر نشده است. (در صورت اعلام تعطیلی مدارس تهران و سایر استان ها این گزارش به روز می شود.

 سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: برای روز جاری در کرمانشاه، لرستان، خوزستان، جنوب اصفهان و شمال فارس، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، همدان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان، ارتفاعات رشته کوه البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، بارش برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در هرمزگان، فارس، جنوب شرق کرمان، سیستان و بلوچستان، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد. در سواحل خزر بارش باران در بقیه نقاط کشور نیز بارش پراکنده انتظار می‌رود.

آسمان تهران امروز ۱۳ بهمن‌ماه ابری، در بعضی ساعت‌ها با افزایش باد و بارش برف گاهی مه رقیق و رگبار باران با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۴ درجه سانتیگراد و طی شنبه ۱۴ بهمن‌ماه نیمه‌ابری و مه رقیق به تدریج وزش باد و کاهش ابر در بعدازظهر وزش باد شدید با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

از امروز جمعه تا یکشنبه در غالب مناطق کشور کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.

فردا فعالیت برخی مدارس استان قم غیر حضوری شد 

مدیریت بحران استان قم: فردا شنبه فعالیت تمامی مدارس شهرستان‌های کهک، جعفرآباد و بخش‌های سلفچگان و خلجستان به علت بارش برف، برودت دما و یخبندان غیر حضوری خواهد بود.

منبع : اقتصاد آنلاین |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین