قیمت سکه | قیمت سکه امروز

قیمت سکه با سر زمین خورد | قیمت سکه تمام امروز 11 بهمن چند؟

قیمت سکه در بازار 11 بهمن اعلام شد.

قیمت سکه با سر زمین خورد | قیمت سکه تمام امروز 11 بهمن چند؟
| کد مطلب: ۳۲۱۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت سکه در چهارمین روز معاملاتی هفته، غالبا افزایشی بود. با این وجود، روند حباب سکه نزولی است و این افت حباب، متاثر از کاهش تقاضا در بازار بوده است.

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته افزایشی بود. رشد قیمت دلار و افزایش محدود قیمت انس جهانی طلا، به بازار داخلی فلز زرد آرایش صعودی داده است؛ با این وجود، روند حباب سکه در تمام قطعات کاهش قیمت قابل توجهی دارد. در نتیجه همین روند، قیمت سکه امامی تحت تاثیر افت ۷۰۰ هزار تومانی حباب، کاهشی شده است.

فعالان بازار فلز زرد برای شکل‌گیری روند نزولی بازار طلا چشم‌‌انتظار اقدامات بانک مرکزی در حوزه دلار هستند؛ زیرا دلار لیدر سایر بازارهاست و فروکش کردن رفتارهای هیجانی روند کاهشی یک تا پنج درصدی قیمت‌ها را در بازار طلا ایجاد می‌کند.

گفتنی است قیمت انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با افزایش چهار دلاری با قیمت ۲۰۳۷ دلاری در حال معامله است.

قیمت سکه در چهارمین روز هفته روند متوازنی نداشت. سکه امامی با کاهش ۳۴۴ هزار تومانی در کانال ۳۳ میلیونی ماند و با قیمت ۳۳ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار با افزایش ۶۲۰ هزار تومانی یک کانال پیشروی کرد و با قیمت ۳۱ میلیون و ۵‍۱۵ هزار تومان معامله شد.

قیمت نیم‌سکه و ربع سکه هر یک رشد ۵۰ هزار تومانی داشتند و به ترتیب با قیمت ۱۸ میلیون و ۹۰۰ و ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شدند. سکه گرمی ۵۰ هزار تومان ارزان شد و روی قیمت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی ایستاد.

قیمت طلا، روز سه‌شنبه افزایش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افزایش ۶۹ هزار تومانی با رقم ۱۲ میلیون ۶۷۲ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۴ هزار تومان افزایش قیمت داشت و به رقم دو میلیون و ۹۴۳ هزار تومان رسید. قیمت طلای دست دوم نیز به دو میلیون و ۹۰۴ هزار تومان رسید.

روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن حباب در خانواده سکه‌ها برخلاف روند صعودی سکه کاهشی شد. حباب سکه‌‌ امامی ۷۰۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۱۷ هزار تومان، ربع‌سکه ۳۱ هزار تومان و سکه گرمی ۹۱ هزار تومان کاهش داشت. تنها قطعه‌ای که افزایش حباب داشت سکه بهار با ۲۹۵ هزار تومان رشد بود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین