وام قرض الحسنه | شرایط دریافت وام قرض الحسنه

سورپرایز بانک سپه برای متقاضیان وام قرض الحسنه | وام 300 میلیونی با کارمزد 2 درصد

در ادامه شرایط دریافت وام قرض الحسنه بانک سپه را بخوانید.

سورپرایز بانک سپه برای متقاضیان وام قرض الحسنه | وام 300 میلیونی با کارمزد 2 درصد
| کد مطلب: ۳۱۶۰
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

اگر به دنبال دریافت وام قرض الحسنه با کارمزد پایین هستید فرصت خوبی برای شما فراهم شده است، بانک سپه در قالب طرح «نگین امید» تا سقف 3 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد 2‌درصد به مشتریان پرداخت می‌کند.

برای ثبت نام وام 300 میلیونی بانک سپه از طریق سایت امید بانک www.omidbank.ir ( بانک سپه ) میتوانید اطلاعات و مدارک خودتان را بارگذاری کنید. حتما قبل از دریافت وام از میزان سپرده خود و مدارکی که بانک نیاز دارد مطمئن شوید.

بانک سپه با هدف ورود به بانکداری دیجیتال و خدمات آنلاین خود در طرح نگین امید اقدام به ارائه وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان با سود دو درصد و اقساط ۶۰ ماهه کرده است. توجه داشته باشید تمام مراحل دریافت این وام به صورت غیر حضوری بوده و حداکثر مدت بازپرداخت آن ۵ ساله یا همان ۶۰ ماه می باشد. برای اطلاع از جزئیات وام بانک سپه طرح امید به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، مراحل درخواست وام طرح نگین امید بانک سپه و نحوه دریافت وام بانک سپه طرح امید، مزایای وام بانک سپه طرح امید و اقساط وام ۳۰۰ میلیونی طرح نگین امید بانک سپه، جدول وام طرح نگین امید بانک سپه با ما همراه باشید.

به گزارش سبدگردان هدف وام بانک سپه طرح امید به این صورت است که در طرح تسهیلاتی «نگین امید» بانک سپه متقاضیان می توانند با افتتاح سپرده قرض الحسنه، مشمول دریافت وام فوری با نرخ کارمزد ۲درصدی شوند.

در این طرح که یک محصول سپرده‌- تسهیلاتی است متقاضیان می توانند با افتتاح سپرده قرض الحسنه ویژه طرح از طریق سامانه امید بانک (غیرحضوری) و افزایش موجودی سپرده مذکور، بر اساس مدت‌زمان ماندگاری و میانگین حداقل موجودی سپرده (حداقل ۱ ماه و حداکثر ۱۸ ماه)، حداکثر تا ۳۰۰درصد مبلغ سپرده گذاری، مشمول دریافت اخذ تسهیلات با نرخ کارمزد ۲درصد شوند.

نحوه دریافت وام قرض الحسنه بانک سپه 

افتتاح حساب غیرحضوری در سامانه امید بانک سپه

سپرده گذاری توسط مشتری جهت ایجاد امتیاز وام(میانگین سازی)

محاسبه امتیاز حساب توسط سامانه و انتخاب میزان و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات توسط مشتری

ثبت نام و تشکیل پرونده در سامانه اعتبارسنجی توسط مشتری

دریافت نتیجه اعتبارسنجی

خرید و ثبت تضامین الکترونیکی از سوی متقاضی و ضامن وی

ارائه درخواست دریافت تسهیلات در سامانه امید بانک توسط مشتری

تأیید درخواست دریافت تسهیلات

واریز وام

بازپرداخت وام

تسویه تضامین

اقساط  وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیونی بانک سپه طرح امید چقدر است؟

با توجه به اینکه سقف وام طرح نگین امید بانک سپه ۳۰۰ میلیون تومان و سود سالانه ۲ درصد و حداکثر مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه است اقساط ماهانه پرداختی شما در این حالت ۵,۲۵۸,۳۲۸ تومان خواهد بود و کل سود وام ۱۵,۴۹۹,۶۸۰ تومان و جمع اصل وام و سود آن نیز ۳۱۵,۴۹۹,۶۸۰ تومان می شود که باید در مدت ۵ سال به بانک بازگردانده شود.

تمام افراد حقیقی بالای ۱۸ سال می توانند با افتتاح حساب سپرده قرض الحسنه ویژه این طرح از تسهیلات قرض الحسنه نگین امید بهره مند گردند.

مزایای وام قرض الحسنه بانک سپه طرح امید

افتتاح حساب به صورت غیرحضوری

امکان دریافت وام قرض ­الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان

امکان دریافت وام قرض ­الحسنه با کارمزد ۲%

امکان دریافت وام قرض ­الحسنه پس از گذشت یک ماه

امکان دریافت وام قرض ­الحسنه حداکثر تا ۳۰۰% (۳ برابر) مبلغ سپرده ­گذاری

قابلیت انتقال امتیاز دریافت وام

ساده بودن طرح برای مشتریان

امکان مشاهده امتیاز وام توسط مشتری به صورت غیرحضوری در سامانه امید بانک

منبع : بانک اول |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین