وام یارانه | شرایط دریافت وام یارانه

هدیه رئیسی برای یارانه بگیران | ثبت نام وام 10 میلیونی بدون ضامن آغاز شد

در ادامه جزئیات جدید از دریافت وام یارانه را بخوانید.

هدیه رئیسی برای یارانه بگیران | ثبت نام وام 10 میلیونی بدون ضامن آغاز شد
| کد مطلب: ۳۰۹۶
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

وام یارانه ای یکی از جدیدترین وام های دولت برای اقشار کم درآمد جامعه است. وام یارانه ای وام تضمین شده توسط کارت یارانه سرپرست خانوار است. شرایط فعلی دریافت وام یارانه ای را می خوانیم.

اخبار مختلفی از پرداخت یارانه روز پدر در فضای مجازی منتشر شده است. بر اساس اخبار، مبلغ این یارانه روز پدر حدود یک میلیون تومان خواهد بود. در زیر جزئیات جدید واریز یارانه روز پدر را می خوانیم.

در آستانه روز پدر گزارش شده است که رئیس جمهور مبلغی را به عنوان سوگند به یارانه بگیران پرداخت می کند.

گزارش شده است که رئیس جمهور مبلغ هنگفتی را به عنوان سوگند به یارانه بگیران پرداخت خواهد کرد. هنوز اطلاعات دقیقی از میزان سپرده دولتی برای یارانه بگیران و سرپرستان خانوار منتشر نشده و از پرداخت رایگان مبلغ و عیدی نیز اطلاعی در دست نیست. مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود یا می توان وام با سود کاهش یافته دریافت کرد. اما وام یارانه ای چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟

وام کم بهره یکی وامی است که نیاز به ضامن ندارد و مردم می توانند با یارانه نقدی سرپرست خانوار این وام را دریافت کنند.

برای دریافت وام یارانه ای، سرپرستان خانواده و کلیه یارانه بگیران باید برای دریافت این وام به صورت اینترنتی ثبت نام کنند و الزامی به امضای قرارداد وام با سیستم بانکی ندارند. برای ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به سامانه بانک مورد نظر خود مراجعه کرده و در آنجا اطلاعات لازم را برای ثبت آنلاین وام با کارت یارانه دریافت کنید.

افرادی که سرپرست خانواده هستند و از دولت یارانه و یارانه دریافت می کنند، مشمول دریافت وام یارانه ای می شوند.

پس از واریز وام فاینانس، اقساط وام از مبلغ تامین مالی متقاضی کسر می شود، این وام با نرخ سود 12% به اشخاص حقیقی پرداخت می شود که 8% آن توسط دولت به بانک پرداخت می شود.

امسال همزمان با روز مادر، دولت رئیس جمهور طرح یسنا را مطرح کرد که بر اساس آن 400 تا 600 هزار تومان از مادران باردار، شیرده و باردار کسر می شد. با نزدیک شدن به روز پدر برخی منابع خبری از ارائه وام تضمینی یارانه ای خبر دادند. اما آیا این خبر صحت دارد؟ در ادامه به این موضوع می پردازیم و در عین حال توضیح می دهیم که وام یارانه ای چیست.

وام یارانه ای یکی این یکی از وام هایی است که بانک ها به دریافت کنندگان منابع مالی می دهند. بنابراین کلیه دریافت کنندگان وام دارای کارت سرمایه می توانند به صورت آنلاین برای دریافت وام اقدام کنند. وام یارانه ای نیاز به ضامن ندارد و شما می توانید با کمک نقدی سرپرست خانوار این وام را دریافت کنید. این وام ها به تایید بانک مرکزی رسیده است. ثبت نام اینترنتی وام یارانه ای انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به وام 5 میلیونی یارانه ای، قرض الحسنه اشاره کرد. وام 200 میلیونی، 10 میلیونی یارانه ای و … که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

انواع مختلفی از وام های یارانه ای وجود دارد. در زیر می توانید با انواع وام با کارت یارانه ای آشنا شوید:

انواع وام با کارت یارانه ای:

وام 5 میلیونی

10 میلیون وام

2 میلیون وام

200 میلیون وام

وام یارانه ای اربعین

ثبت نام وام 5 میلیونی یارانه روز پدر با کارت یارانه

وام هایی که تحت عنوان وام توسعه پرداخت می شوند معمولاً نیازی به قرارداد با بانک ندارند. کافی بود متقاضیان کد کشوری خود را به همراه شماره تلفن همراه اصلی خود به شماره 6369 وزارت امور اجتماعی ارسال کنند. پس از ارسال کد کشور به شماره ذکر شده، پیامکی با عنوان «فرآیند با موفقیت انجام شد» دریافت کردند.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، تمامی بانک ها می توانند وام های کم بهره را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. هر بانکی به مشتریان و دارندگان حساب های بانکی خود بسته به شرایط و گزینه هایشان وام های کم بهره ارائه می دهد. بنابراین برای اطلاع از نحوه دریافت وام با کارت تبلیغاتی با بانک خود تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به سامانه بانک مورد نظر خود و یا وب سایت refahi.ir مراجعه کنید. در آنجا باید اطلاعات لازم برای درخواست آنلاین وام با کارت کمک هزینه را به دست آورید.

در حال حاضر انتظار نمی رود که وام جدیدی به وام گیرندگان پرداخت شود. در دوره های قبلی که وام فاینانس واریز می شد، شرایط به گونه ای بود که اقساط وام فاینانس از مبلغ صندوق متقاضی کسر می شد. نیازی به امضای قرارداد وام با سیستم بانکی نیست. نبود. وام های یارانه ای پرداخت شده به ذینفعان به افراد با نرخ 12 درصد پرداخت شده است که 8 درصد آن توسط دولت به بانک پرداخت شده است. از آنجایی که دولت فعلاً فرض نمی کند که وام با عنوان «وام یارانه ای» به حساب گیرندگان واریز شود، از شرایط دریافت وام تشویقی اطلاعی در دست نیست. به محض اعلام دولت مبنی بر پرداخت وام های یارانه ای به مشمولان، اطلاعات در همین سایت منتشر خواهد شد.

باید بگوییم که برخلاف تمام اخبار منتشر شده، فکری برای پرداخت وام جدید به یارانه بگیران نبود. در حال حاضر از شرایط دریافت وام یارانه ای اطلاعی در دست نیست چرا که وامی به نام وام یارانه ای برای واریز به حساب یارانه گیرنده از سوی دولت در نظر گرفته می شود. این مورد در نظر گرفته نشد. زمانی که اطلاعات موثقی از سوی دولت در خصوص پرداخت وام یارانه ای به مشمولان وجود داشته باشد، در سایت دیجی اینترتینمنت اعلام می شود.

منبع : اقتصاد100 |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  دیدگاه‌ها ۱

  • ناشناس.باسلام.ایا وام ۱۰ملیونی واقعیت دارد باکارت یارانه ای ارسالی در

   باسلام ایا وام ۱۰ملیونی باکارت یارانه واقعیت دارد.

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین