خانم ها این نشونه هارو جدی بگیرید | این رفتار شوهرتون و فراری میده

دلیل بد شدن شوهرهای امروزی، این اشتباه خانم هاست.

خانم ها این نشونه هارو جدی بگیرید | این رفتار شوهرتون و فراری میده
| کد مطلب: ۱۹۸۴
لینک کوتاه کپی شد

باید توجه داشت که هیچ مردی یکدفعه بد نمیشود بلکه در برخی موارد این رفتارهای اشتباه خانم ها هست که باعث بداخلاقی شوهرشان می شود و زندگی را به کام آنها تلخ می کند.

 

شما باید از اشتباهات خود آگاهی پیدا کنید و سعی کنید گاهی رفتار و زندگی خود را از دیدگاه همسرتان ببینید. ممکن است مسئله ای برای شما کاملاً طبیعی است، برای همسرتان یک اشتباه غیرقابل بخشش باشد بنابراین، به جای اینکه فقط به خودتان اعتماد کنید، سعی کنید در نظر همسرتان هم به عنوان یک همسر ایده‌آل و هم به عنوان یک شخص بی‌عیب و نقص به‌حساب بیایید.

به‌عنوان یک زن، داشتن یک شوهر خوب، آرزوی همه است. اما شاید شوهر شما هم یک مرد خوب باشد و اشتباهات شما آن را به یک شوهر بد تبدیل کند. در این بخش از خانواده پلاس نمناک، پنج اشتباه رایج را که ممکن است همسر شما را به شوهری بد تبدیل کنند، بررسی خواهیم کرد.

به او ارزش قائل نمی شوید

اگر به همسرتان ارزش قائل نمی‌شوید، ممکن است به تدریج رابطه شما دچار اختلاف شود. بهتر است به جای اینکه از کارهای کوچکی که همسرتان برایتان انجام می‌دهد بی‌اهمیت بگیرید، به آن‌ها ارزش قائل شوید و به او نشان دهید که توجه و قدردانی دارید. با این کار، نه تنها به همسرتان کمک می‌کنید که بهتر از شما ارتباط برقرار کند، بلکه رابطه شما را هم بهبود می‌بخشید. به همسرتان نشان دهید که به او اهمیت می‌دهید و این امر می‌تواند به تقویت رابطه شما کمک کند. به همسرتان تشکر کنید و به او نشان دهید که به کارهای کوچکی که انجام می‌دهد، ارزش قائل هستید، مهم نیست چه مدتی طول کشیده باشد.

توقعات شما غیرمنطقی است

انتظارات بیش از حد ممکن است باعث بروز مشکلات جدی در رابطه شما با همسرتان شود، حتی اگر او کامل‌ترین مرد جهان هم باشد نمیتواند تمام افکار و آرزوهای شما را پیش بینی کرده و برآورده سازد. بهتر است با او راجع به انتظاراتتان صریح و شفاف صحبت کنید اما بدون ملاحظه نباشید. در این صورت، همسرتان نیز از نیازها و انتظارات شما آگاه خواهد بود و بهتر می‌توانید با یکدیگر رابطه برقرار کنید.

در انجام کارها او را مهم نمیدانید

مردان قبلاً به عنوان تامین کنندگان خانواده شناخته می‌شدند، اما امروزه زنان نیز می‌توانند کار کنند. بنابراین، تقسیم وظایف خانگی بین همسران بسیار مهم است. اغلب مردان دوست دارند که وظایف خانه به آن‌ها بیان شود. اگر این کار انجام نشود، زنان ممکن است تمامی وظایف را برعهده بگیرند و مردان دیگر به کمک آن‌ها نرسند. زنان بسیار قوی هستند و به هیچ کس برای زندگی کردن و موفقیت رسیدن نیاز ندارند، اما مردان باید به زحمات زنان ارزش قائل شوند. این امر بسیار مهم است و در زندگی زناشویی بسیاری از مشکلات را حل می‌کند.

بیش از حد از شوهرتان انتقاد می کنید

انتقاد بیش از حد از همسرتان ممکن است باعث شود که رابطه شما با مشکلاتی مواجه شود. بیان نارضایتی از کاری که همسرتان انجام می دهد، طبیعی است، اما قبل از آنکه انتقاد کنید، دوباره فکر کنید. ممکن است او از زمانی که شما به او خواسته اید تا کاری را انجام دهد، خسته شده باشد و به آن فکر نمی کند. همچنین، انتقاد بیش از حد می تواند بر یک مرد تاثیر منفی داشته باشد و باعث شود که از شما دوری کند. سعی کنید بیشتر با همسرتان صحبت کرده و به جای انتقاد، از راه های دیگر برای بهبود کارها استفاده کنید.

اهل سازش نیستید

در اوایل ازدواج خود، شاید به یاد داشته باشید که با همه چیز خوبی سازش می کردید، اما الان وضعیت متفاوت است. ممکن است مجبور باشید به دلیل اختلافات کوچک هر روز سازش کنید. اگر به خاطر کوچکترین مشکلی سازش را به تعویق بیاندازید، ممکن است به نتایج منفی برسید. بهتر است هر زمان لازم شد، سازشی که نیاز است را انجام دهید که همسرتان هم از آن‌ها لذت ببرد، همانطور که خودتان از انجام آن لذت می برید.

منبع : نمناک |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین