بهنوش طباطبایی | بیوگرافی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی با هودی شلوار تو خیابون | خانم چه تیپ تینیجری زده

عکسی جذاب از بهنوش طباطبایی با لباس پاییزی را در ادامه مشاهده می کنید که بسیار شیک و خاص است

بهنوش طباطبایی با هودی شلوار تو خیابون | خانم چه تیپ تینیجری زده
| کد مطلب: ۱۲۵۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شیرین باقری:بهنوش طباطبایی در چند وقت اخیر بخاطر تغییر چهره اش بسیار مورد توجه کاربران  فضای مجازی قرار گرفته است گویا بهنوش طباطبایی برای عمل زیبایی صورتش حسابی وقت و هزینه کرده است .بهنوش طباطبایی در محله یوسف آباد تهران بعنوان فرزند دوم خانواده به دنیا آمد ، مادرش معلم و پدرش مهندس راه و ساختمان بوده و تنها یک خواهر بنام تینوش دارد.در ادامه عکسی از بهنوش طباطبایی را مشاهده می کنید که بسیار جالب و دیدنی است.

بهنوش طباطبایی

آغاز بازیگری بهنوش طباطبایی

مهراوه شریفی نیا همکلاسی دوران ابتدایی بهنوش طباطبایی بود و بهنوش با دیدن جذابیت های بازیگری مهراوه و عکس هایی که او به همکلاسی هایشان نشان میداد به بازیگری علاقه مند شد و این تصمیم مهم را برای ورود به دنیای بازیگری در همان دوران کودکی گرفت. بهنوش طباطبایی در نهایت سال 1379 وقتی 19 ساله بود با سریال «یونس» کنار سیدجواد هاشمی و رضا توکلی جلوی دوربین رفت و یکسال بعد سریال «کوی دامون» را بازی کرد بیشتر شهرت ایشان از سال 1381 وقتی 22 ساله بود با سریال «مسافری از هند» در نقش کتی کنار شیلا خداداد و سروش گودرزی شروع شد. او بعد از بازی در سریال «عشق گمشده» سال 1383 و سریال «پیله های پرواز» 1384 توانست با فیلم «مصائب دوشیزه» ساله 1385 وارد سینما شود .

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی تحصیلات خود را ادامه داد تا توانست مدرک دکترا روان‌شناسی بالینی را بگیرد و یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است. او برای ایفای نقش در فیلم ماجرای نیمروز. رد خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۷) شد.

منبع: قاب امروز 

 

ارسال دیدگاه